Axis Communications zaprezentuje najnowsze kamery IP oraz profesjonalne rozwiązania do monitoringu wizyjnego na targach SECUREX 2010

Warszawa, 2010-04-26
This content is available in the following languages: Polish

Firma Axis Communications (www.axis.com), lider światowego rynku sieciowych rozwiązań wizyjnych1, zaprezentuje najnowsze modele kamer IP na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń SECUREX, która odbędzie się w dniach 26 – 29 kwietnia 2010 r. na terenie centrum wystawienniczego Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W pawilonie 7A, na stoisku 22 odwiedzający wystawę SECUREX 2010, najważniejsze spotkanie branży bezpieczeństwa w Polsce i Europie Środkowej, będą mieli szansę zapoznać się z nowościami produktowymi w portfolio Axis Communications w zakresie sieciowych rozwiązań do monitoringu wizyjnego.

Axis Communications zaprezentuje możliwości swoich najlepszych rozwiązań w zakresie nadzoru IP – od najnowszych kamer termowizyjnych AXIS Q1910/-E, idealnych do pracy w ciemnościach i w trudnych warunkach zewnętrznych, przez AXIS M1054 - najmniejszą kamerę HDTV, dostosowaną do wymagań dyskretnego nadzoru w sektorze handlu, wzmocnioną kamerę HDTV AXIS P3344-VE, modele z serii AXIS M32, a także AXIS Q6032-E z funkcją Arctic Temperature Control, umożliwiającą stosowanie kamery w ekstremalnych warunkach pogodowych. Na stoisku Axis Communications pokazane zostaną również kamery AXIS P1346, wyposażone w obiektyw P-Iris oraz AXIS P5534 o rozdzielczości HDTV, posiadające opcję 18-krotnego zoomu optycznego i 12-krotnego zoomu cyfrowego z autofokusem.

Informacji o globalnej strategii oraz o najnowszych rozwiązaniach w portfolio Axis Communications udzielać będą zgromadzeni na targach reprezentanci firmy, wśród nich Edwin Roobol, Dyrektor Zarządzający na obszar krajów niemieckojęzycznych, Holandii i regionu CEE, eksperci Axis odpowiedzialni za rozwój kanału dystrybucji w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również specjaliści techniczni. Podczas całego okresu trwania targów informacji o programie partnerskim Axisa udzielać będzie Agata Majkucińska, Key Account Manager Axis Communications w Polsce.

Goście odwiedzający targi będą mieli również możliwość porozmawiania z reprezentantami firm Milestone i Netavis - partnerów ADP (Application Development Partner) Axis Communications, jak również przedstawicielami lokalnych dystrybutorów Axis w Polsce.

“Polska jest dla Axis Communications kluczowym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej. Obserwujemy tutaj rosnące zainteresowanie przechodzeniem na cyfrowe systemy monitoringu, co Axis bardzo mocno wspiera. W związku z tym obecność na SECUREX 2010 - najważniejszym wydarzeniu w branży bezpieczeństwa w tym regionie - jest kluczowa dla zaprezentowania najnowszych technologii i osiągnięć naszej firmy”, powiedział Edwin Roobol, Dyrektor Zarządzający Axis Communications na obszar krajów niemieckojęzycznych, Holandii i Europy Środkowo-Wschodniej.

Podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń SECUREX 2010 zostaną również przyznane nagrody w konkursie Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2010, organizowanym przez Ogólnopolskie

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM”. 4 wyróżnienia trafią do Axis Communications za kamery sieciowe AXIS P1346, AXIS 3344-VE, AXIS Q1755 oraz AXIS Q1910.

Firma Axis Communications jest także sponsorem II Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych, które odbędą się 27 kwietnia 2010 r. w pawilonie 7 podczas wystawy SECUREX 2010.

Więcej informacji na temat obecności firmy Axis Communications na SECUREX 2010 można znaleźć na stronie www.axis.com/securex/

Zapraszamy do odwiedzenia Axis Communications na SECUREX 2010!

Infomacje dodatkowe:
1 Firma Axis Communications jest światowym liderem branży sieciowych systemów wizyjnych z udziałem w rynku kamer sieciowych wynoszącym 31,2%. Szacuje się, że sam rynek kamer sieciowych na świecie osiągnie wartość ponad 2,5 miliarda USD do 2013 r. Założona stopa rocznego wzrostu dla rynku kamer sieciowych wyniesie ponad 28 procent w okresie kolejnych pięciu lat, zgodnie z prognozami opublikowanymi przez ośrodek IMS Research (www.imsresearch.com) w swoim najnowszym raporcie zatytułowanym ‘Światowy Rynek Urządzeń CCTV i Wideo służących do Monitoringu - wydanie 2009’, opublikowanym w sierpniu 2009 r.

Infomacje dodatkowe:

Firma Axis Communications jest światowym liderem branży sieciowych systemów wizyjnych z udziałem w rynku kamer sieciowych wynoszącym 31,2%. Szacuje się, że sam rynek kamer sieciowych na świecie osiągnie wartość ponad 2,5 miliarda USD do 2013 r. Założona stopa rocznego wzrostu dla rynku kamer sieciowych wyniesie ponad 28 procent w okresie kolejnych pięciu lat, zgodnie z prognozami opublikowanymi przez ośrodek IMS Research (www.imsresearch.com) w swoim najnowszym raporcie zatytułowanym ‘Światowy Rynek Urządzeń CCTV i Wideo służących do Monitoringu - wydanie 2009’, opublikowanym w sierpniu 2009 r.

O firmie Axis:

Axis jest szwedzką firmą IT oferującą sieciowe rozwiązania wizyjne do profesjonalnych instalacji. Firma jest światowym liderem w dziedzinie sieciowego nadzoru wideo i promuje przechodzenie z systemów nadzoru analogowego na cyfrowy. Produkty i rozwiązania firmy Axis skupiają się na zdalnym nadzorze i monitorowaniu. Są one oparte na innowacyjnych, otwartych platformach technologicznych. Biura Axisa są zlokalizowane w 20 krajach, a firma współpracuje z partnerami w ponad 70 krajach. Axis Communications zostało założone w 1984 r., jest notowane na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie, a jego symbol to AXIS. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie www.axis.com

Więcej informacji o firmie Axis udziela:


Edwin Roobol
Dyrektor Regionalny na obszar Europy Środkowej
Axis Communications
Tel.: +49 811 555 080
E-mail: edwin.roobol@axis.com

Agata Majkucińska
Key Account Manager
Axis Communications
E-mail: agata.majkucinska@axis.com

Kontakt dla prasy w Polsce:

Kamila Wierzbicka
Grayling Poland
Tel.: +48 22 536 04 69
Tel. kom.: +48 0 607 104 872
E-mail: kamila.wierzbicka@grayling.com