Planet PR w oku kamer Axis Communications

Warszawa, 2013-04-21
This content is available in the following languages: Polish

Agencja Planet PR, należąca do międzynarodowej sieci niezależnych agencji GlobalCOM-PR Network, rozpoczęła współpracę z Axis Communications – liderem rynku sieciowych systemów wizyjnych. Planet PR będzie odpowiadać za komunikację z mediami, wspieranie działań edukacyjnych oraz doradztwo w organizacji wydarzeń specjalnych.

Działania PR będą skoncentrowane na wzmacnianiu wizerunku Axis Communications jako innowatora rynku w zakresie inteligentnych technologii sieciowych i siły napędowej w migracji z analogowych do sieciowych systemów nadzoru wizyjnego, który wyznacza nowe kierunki rozwoju w branży. Ważnym ich aspektem będzie edukacja rynku w zakresie możliwości, jakie daje stosowanie nowoczesnych rozwiązań do nadzoru i jak dzięki tego typu systemom można optymalizować procesy biznesowe w organizacjach z różnych sektorów.

„Począwszy od 1996 roku, gdy Axis jako pierwszy wynalazł i wprowadził na rynek kamerę sieciową, nieustannie tworzymy innowacyjne rozwiązania i wytyczamy rynkowe trendy. Jako pionier i lider rynku koncentrujemy się nie tylko na rozwoju technologicznym, czujemy się również odpowiedzialni za edukację i aktywnie dzielimy się wiedzą z naszymi partnerami. Współpraca z Planet PR pomoże nam komunikować zalety nowoczesnych rozwiązań z zakresu nadzoru wizyjnego, zaprezentować dobre rynkowe praktyki, inspirując do ich wykorzystania w różnych branżach" - mówi Agata Majkucińska, Key Account Manager Axis Communications na rynku polskim.

Agencja Planet PR została wybrana w wyniku przetargu oraz wcześniejszej rekomendacji. Za obsługę klienta odpowiadają Małgorzata Szywała i Anna Deręgowska-Watza.


O firmie Axis Communications

Jako lider rynku z zakresu sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza drogę do bezpieczniejszego, inteligentniejszego świata-promując migrację z systemów nadzoru analogowego do systemów cyfrowych. Oferowane sieciowe systemy wizyjne przeznaczone do profesjonalnych instalacji, produkty i rozwiązania Axis oparte są na nowatorskich i otwartych platformach technologicznych.
Axis posiada ponad 1400 dedykowanych pracowników w 40 lokalizacjach na świecie i współpracuje z partnerami działającymi na terenie 179 krajów. Założony w 1984 roku Axis jest szwedzką firmą informatyczną, notowaną na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ OMX pod symbolem AXIS. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem www.axis.com