Axis Communications - švédská firma, která je průkopníkem a market leaderem v oblasti bezpečnostních kamerových systémů představuje čtyři nové zaměstnance.

Praha, 2012-03-16
This content is available in the following languages: cz

Petr Tošner se stal regionálním marketingovým ředitelem pro Východní Evropu

Petr Tošner přichází do Axis Communications po 7 letech strávených v IBM. Tam postupně zastával řadu manažerských pozic v regionálním a místním marketingu a obchodě – naposledy post CEE Market Development manažera. Před IBM pracoval 3 roky pro Microsoft. V Axisu bude zodpovědný za rozvoj kompletních marketigových a komunikačních aktivit – zaměřených na distributory, partnery, tisk a zákazníky v regionu celé Východní Evropy zahrnující Rusko a CIS.

Petr Tošner je držitelem titulů MBA z britské Warwick Business School and Ing. (informační management) z Univerzity Hradec Králové. Ve volném čase se kromě své rodiny věnuje vysokohorské turistice a běhu.

Dalibor Smažinka je key account manažerem pro ČR a SR

Dalibor Smažinka má s IP kamerami od společnosti Axis Communications zkušenost již 7 let. Od roku 2005 pracoval jako produktový manažer pro síťovou bezpečnost, aktivní prvky a právě IP kamery ve VAD divizi Azlan distributorské společnosti Tech Data. Zde se věnoval jak obchodním aktivitám, tak i produktovým a technickým školením Axis Academy, jejímž byl certifikovaným školitelem. Od července 2011 je prvním zaměstnancem nově založené české pobočky Axis Communications s.r.o. jako manažer pro významné zákazníky na českém a slovenském trhu.

Bydlí v Hostivici na západě Prahy, kde se věnuje rodině se dvěma dětmi. Ve volném čase holduje snowboardingu a vytrvalostnímu běhu.

Jindřich Světnica se stal technickým školitelem pro ČR a SR

Jindřich Světnica získal místo technického školitele a rozšířil tak od března 2012 řady společnosti Axis Communications. Po několika letech zkušeností v IT gastronomickém průmyslu se začal specializovat na kamerové a zabezpečovací systémy jako produktový specialista pro IP CCTV ve firmě Honeywell – ADI Global Distribution. Díky tomu měl možnost se blíže seznámit s produkty Axis, až se nakonec sám ocitl v jádru jeho teamu.
Jindřich Světnica vystudoval střední školu informatiky v Brně. Nyní rozšiřuje své vědomosti v osobní produktivitě a efektivnímu způsobu plánování času. Mezi jeho zájmy patří motorky, knihy a kinematografie.

Miloš Kohout se stal sales engineerem pro CEE

Miloš Kohout není v oblasti bezpečnostních systémů žádným nováčkem. Do Axis Communications přichází z pozice produktového manažera divize ADT Security Projects (Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o.). Před tím pracoval 3 roky ve společnosti ADI/Honeywell na různých pozicích od customer support až po key account manager. Jako sales engineer Axisu bude mít na startosti předprodejní a poprodejní podporu u vybraných projektů a zákazníků regionu CEE, školení Axis Academy mimo ČR a SR a péči o partnery typu ADP (Application Development Partner) a AVHS (Axis Video Hosting System). Miloš vystudoval SPŠSE/VOŠ v Liberci a angličtinu na Tamworth College, Rugby (UK). Mezi jeho záliby patří kromě času stráveného s rodinou také vysokohorská turistika.


Kontakt:
Ing. Petr Tošner, MBA, Regional Marketing Director – Russia, CIS and Eastern Europe
petr.tosner@axis.com +420 602 210 035

O společnosti Axis Communications
Společnost Axis jakožto největší dodavatel na trhu IP kamer je průvodcem na cestě k inteligentnějšímu, bezpečnějšímu a lépe chráněnému světu. Axis je hlavním hybatelem probíhajícího přesunu od analogových k digitálním video dohledovým systémům. Nabízí řešení v oblasti síťového videa pro profesionální instalace, přičemž jednotlivé produkty a řešení jsou založené na inovativní a otevřené technologické platformě. Axis má více než 1200 zaměstnanců ve 40 pobočkách na celém světě a spolupracuje s partnery ve 179 zemích. Axis je IT společnost založená v roce 1984 se sídlem ve Švédsku. Je zalistována na burze NASDAQ OMX Stockholm pod značkou AXIS. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com