Moduł AXIS T8611 SFP Module LC.LX

Moduł światłowodowy z jednym trybem, o zasięgu przesyłu do 10 km

  • Zasięg do 10 km
  • Tryb single mode
  • Funkcja nadmiarowości sieci
  • Przemysłowa klasa ochrony – szeroki zakres temperatur roboczych
  • Zgodny z SFP MSA

Moduł LC.LX AXIS T8611 SFP to niewielki transceiver SFP doprowadzający łącze światłowodowe do urządzeń sieciowych, takich jak switche czy routery. Można go zastosować w warunkach przemysłowych; ma szeroki zakres temperatur roboczych (od -40 °C do 65°C)i funkcję podtrzymywania sygnału, która pozwala na redundancję sieciową.

Moduł jest zgodny z umową SFP Multisource Agreement (MSA), można więc zamontować go na zgodnych portach bez przerywania pracy sprzętu hosta. Diody laserowe o długości fali 1310 nm umożliwiają przesyłanie danych nawet na 10 km w jednym trybie przez światłowód 9/125 μm. Moduł przetestowano i zatwierdzono do stosowania z takimi produktami firmy Axis,jak AXIS T8516 PoE+ Network Switch.

Podtrzymywanie połączenia dla redundancji sieciowej

Funkcja wykrywania utraty sygnału (LOS) umożliwia systemowi wykrywanie utraty połączenia pomiędzy sprzętem (na przykład kamerą sieciową AXIS) a hostem. Moduł AXIS T8611 przekazuje sygnał do sprzętu w przypadku utraty połączenia lub połączenia, którego nie można wykorzystać w ruchu sieciowym. Dzięki temu sprzęt może przekierować ruch sieciowy przez połączenie awaryjne, na przykład RJ45.

 

Do instalacji na duże odległości

Połączenia światłowodowe zazwyczaj stosuje się w dozorze miejskim, na lotniskach i w innych instalacjach, w których istnieje zagrożenie uderzeniami pioruna lub wymagane są połączenia na bardzo duże odległości. 

Akcesoria do pozycjonowania

AXIS T99A11 Positioning Unit 24 V AC/DC

Zobacz produkt

AXIS T99A10 Positioning Unit 24 V AC/DC

Zobacz produkt

Power over Ethernet

AXIS T8154 60W SFP Midspan

Zobacz produkt

Network Switches

Przełącznik sieciowy AXIS T8504-E Outdoor PoE Switch

Zobacz produkt

AXIS T8504-R Industrial PoE Switch

Zobacz produkt

AXIS T8524 PoE+ Network Switch

Zobacz produkt

Switch AXIS T8516 PoE+ Network

Zobacz produkt

AXIS T8508 PoE+ Network Switch

Zobacz produkt

Mediakonwertery

AXIS T8606 Media Converter Switch 24 V DC

Zobacz produkt

Mediakonwerter AXIS T8604

Zobacz produkt

Switch do mediakonwertera AXIS T8607 24 V DC

Zobacz produkt

Chcesz dokonać zakupu?

Produkty Axis są dostępne w ramach globalnej sieci partnerów.

Znajdź partnera