Drodzy Sympatycy Axisa,

z przyjemnością zapraszamy na szóstą edycję Spotkania dla Partnerów Axis Communications, które odbędzie się w wyjątkowym miejscu, w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy, gdyż zarówno w Pałacu na Wyspie, jak i na terenie parku istnieje system dozorowy oparty na kamerach Axis.

Spotkanie będzie okazją do prezentacji nowości w naszej ofercie produktów, a także ciekawych zagadnień technicznych i unikalnych rozwiązań. Zespół Axis w Polsce nieustannie jest powiększany, a Poland Partner Day będzie doskonałą okazją do przedstawienia nowych osób, jak również planów na najbliższe lata.  

Zależy nam, by Spotkanie Partnerów Axis stanowiło platformę do współdzielenia informacji, a także wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Dlatego zaprezentujemy zastosowania naszych produktów w połączeniu z rozwiązaniami firm partnerskich: Metel, Nedap, Milestone, Synology, Technoaware.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą:  Anna Forsberg – Dyrektor Regionalna na Europę Wschodnią oraz Kent Fransson - ekspert Axis Communications w zakresie kamer PTZ.
W czasach pogoni za coraz większym zyskiem łatwo zagubić istotę prawdziwego partnerstwa – zaufania, zaangażowania oraz wzajemnego wsparcia. W Axis wiemy, że wzajemna pomoc stanowi fundament wzrostu możliwości, a stosowany przez nas model sprzedaży pośredniej jest podstawą naszego zrównoważonego rozwoju.

Jak zwykle przewidziana loteria zapewni dreszczyk emocji na koniec naszego spotkania. Do wygrania bowiem będą kamery Axisa.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Z niecierpliwością oczekujemy na spotkanie z Państwem,
Agata Majkucińska wraz z polskim zespołem Axis Communications